DARĀMAIS >> KO DARĪT? >>

Erozijas novēršana

Erozija visbiežāk novērojama jūras piekrastē – kāpās. To izraisa gan vējš, gan jūras viļņi, kā arī nepārdomāta atpūtnieku kustība. Jau senos laikos piekrastes iedzīvotāji centās ierobežot smilšu kustību, stādot kāpās priedes. Mūsdienās cenšamies pasargāt no erozijas primārās jeb jūrai vistuvākās un trauslākās kāpas, veidojot kārklu pinumus. Ar to palīdzību iespējams ierobežot patvaļīgi iestaigātās takas kāpās. Pinumi arī palīdz aizturēt vēja pūstās smiltis un veicina jaunu kāpu veidošanos.

Atsevišķām darbības vietām aprakstos minētājām koordinātēm var būt informatīvs raksturs ar norādi uz reģionu. Par precīzo talkas vietu var uzzināt, sazinoties ar konkrētās darbības vietas koordinatoru. Kontaktinformācija aprakstā.

 Vieta Plašāks apraksts
Pieteikšanās
Zemgale. DL “Plieņciema kāpa”, Engures pag., Engures nov. Lejupielādēt >>>
Pieteikuma forma >>>
Zemgale. Ķemeru NP, Ragaciems, Engures pag., Engures nov. Lejupielādēt >>>
Pieteikuma forma >>>

Pieteikšanās

Jūsu brīvprātīgi sniegtie personas dati un informācija tiks izmantota tikai tiem mērķiem, kādiem Jūs konkrēto informāciju sniedzāt. Informācijai var piekļūt tikai darbinieki, kuriem šī informācija ir nepieciešama, lai to apstrādātu. Šīm personām ir saistošas konfidencialitātes prasības.